Zaakceptuj, aby więcej nie dostawać tej wiadomości.
Favoryta.com
1. Zatrudnimy konsultantów wydawniczych-frilanserów do pozyskiwania nowych autorów książek. Zatrudnienie wyłącznie na umowę-zlecenie.

Zadania:
- Pozyskanie autorów chcących publikować
- Porady przedwydawnicze
- Rejestrowanie nowych autorów w naszym systemie
- Przedstawienie nam raportu po ustaleniach z zarejestrowanym autorem
Wymagania:
- Znajomość naszego procesu wydawniczego
- Łatwość nawiązywania kontaktów
- „Żyłka handlowca”
- Osoba zainteresowana literaturą
- Znajomość podstawowej obsługi komputera, komunikator Skype, Word, Excell

2. Poszukujemy do współpracy grafików komputerowych (freelancerów) z porfolio i doświadczeniem w pracy z założeniami projektowymi oraz w projektowaniu książek. Osoby, które się z nami skontaktują mogą otrzymać zadanie testowe.

3. Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z korektorami oraz tłumaczami na i z języka angielskiego.

Aplikacje prosimy składać przez Kontakt
Favoryta Office, 2013-08-05 06:25:09